Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen
NEDERLANDS INDIË, (on)gebruikt/postfris interessant lot met iets Nederlands Indië, Japanse Bezetting(inclusief een leuk Poststuk), Interim Periode met o.a. RMS en drukuitschot Indonesië, op insteekbladen/kaarten, in map