Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen
REPUBLIEK INDONESIË 1945-1949, ongebruikte/postfrisse Speciaal collectie Interim Periode met veel opdrukken en variaties, ook iets Weense drukken etc., in 3 banden en een insteekboek