Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen
NEDERLAND 1854-2018, (on)gebruikte/postfrisse collectie met klassiek gebruikt en veel modern postfris, hoge catalogus- en frankeerwaarde, ook iets Overzee, in 5 albums, 1 stockboek etc., in doos