Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen
NEDERLAND 1852-2020, (on)gebruikt/postfris leuk uitzoek lot, diverse collecties en dubbele, zowel zegels als fdc's, ook Postzegelboekjes aanwezig en iets Buitenland in 5 Davo banden, 4 Schaubek banden, 3 Leuchtturm albums, 11 insteekboeken en 16 kleine fdc albums, in 2 grote dozen