Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen
OVERZEE, (on)gebruikte/postfrisse handels voorraad zeer oude en zeer moderne zgels/blokken inclusief BES landen, tevens modern Australiƫ en iets brieven, in 11 insteekboeken, een FDC album en een map, in doos