Nederland losse kavels - Emissie Wilhelmina Bontkraag
51, 1ct rood, in ongebruikt/postfris blok van zes met rechter zijvelrand waarvan de onderste twee zegels gedeeltelijk onbedrukt zijn gebleven en ook op de velrand letter A niet gedrukt is, enkele roestvlekjes overigens pracht ex., zeer leuk en interessant geheel!!