Kavel 4543

Nederlands Indiƫ losse kavels
Kavel 4543
Kavel 4543 (2)Kavel 4543 (3)Kavel 4543 (4)Kavel 4543 (5)
PC LP3a/3e (9x), 20ct in vijf diverse gekozen kleuren, proeven van de goedgekeurde tekening met kleine cijfers, in veldelen van negen stuks ongebruikt/postfris met originele bruine gom, enkele papierrestjes op gom aangezien deze velletje waren opgeplakt geweest en door de tand des tijds enkele bruine vlekjes, uiterst zeldzaam geheel!! (18.000pt.++) Ex. coll. K. Vlot
Start: € 500
Opbrengst: € 500