Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND, vnl. postfris lot met o.a. 121/131 postfris, 238/239(9x), 212/219(9x, deze zijn licht getint) en nog meer ook betere Luchtposten van Vaticaan en nog iets divers Buitenland, leuk lot!, op kaartjes en in envelopjes, in map