Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden - Nederland en Overzee in dozen
NEDERLAND EN OVERZEE 1852-2016, (on)gebruikte/postfrisse collectie en doubletten, van alles wat, inclusief EDB's en iets FDC's, in 26 banden/insteekboeken, 2 mappen, 2 kleine doosjes en los, in 2 grote dozen