Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden - Nederland en Overzee in dozen
NEDERLAND, veelal postfris groot lot met zeer veel in blokken van vier, collecties, Jaarpakketten etc., ook Frankeergeldig, tevens iets Buitenland waaronder leuk Zuid Afrika, in 29 albums/stockbooks etc., in 2 grote dozen