Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden - Nederland en Overzee in dozen
NEDERLAND EN OVERZEE 1870-2007, (on)gebruikte/postfrisse diverse collecties waarbij ook Eerste Dag enveloppen, iets munten en bijartikelen, in 7 banden/insteekboeken, in doos