Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden - Nederland en Overzee in dozen
NEDERLAND 1940-2021, (on)gebruikte/postfrisse collectie en doubletten waarbij veel Euro zegels en fdc's, tevens iets Buitenland, in 19 kleine en grote fdc albums, 6 banden, 5 insteekboeken en los, in 2 grote dozen