Kavel 4204

Nederland losse kavels vanaf 1852 - Emissies vanaf 1927
379a/d (100x), gecombineerde uitgaven 2½ct groen en 7½ct rood type Vliegende duif, in complete rol van 1.000 zegels dus 100 complete sets, postfris, in perfecte kwaliteit!! [NVPH € 1150++]
Start: € 50
Opbrengst: € 75