Kavel 4300

Nederland losse kavels vanaf 1852 - Luchtpostzegels
Kavel 4300
Kavel 4300 (2)
LP12/LP13 (25x), 15gld en 25gld Zeemeeuw, in luxe complete postfrisse velletjes van 25 stuks, zelden aangeboden!! [NVPH € 15000+++]
Start: € 3000
Opbrengst: € 5000