Kavel 4341

Nederland losse kavels vanaf 1852 - Dienstzegels
Kavel 4341
D9/D15, 1½ct t/m 30ct opdruk COUR PERMANENTE DE JUSTICE INTERNATIONALE in goud, postfris, D12 heeft een originele houtsnippertje in het papier overigens prachtige serie!! cert. NKD [NVPH € 12500]
Start: € 4000
Opbrengst: € 5000