Kavel 4376

Nederland losse kavels vanaf 1852 - Interneringszegels
Kavel 4376
Kavel 4376 (2)
IN1/IN2, Nederlandse Maagd met leeuw in groen en bruin, postfris, beide miniem kreukje overigens pracht ex., cert. Moeijes(zonder bemerking) [NVPH € 650]
Start: € 100
Opbrengst: € 100