Kavel 5016

Nederland en Overzee collecties en handelsvoorraden - Nederland in albums en mappen
Kavel 5016
Kavel 5016 (2)Kavel 5016 (3)Kavel 5016 (4)Kavel 5016 (5)Kavel 5016 (6)Kavel 5016 (7)Kavel 5016 (8)Kavel 5016 (9)Kavel 5016 (10)Kavel 5016 (11)Kavel 5016 (12)
NEDERLAND TOT 1939, postfrisse, nette uitgezochte kwaliteit, series en zegels, ook iets luchtpost etc., totale cataloguswaarde bijna €6.700,=, in stockboekje, in map
Start: € 1000
Opbrengst: € 1000