Kavel 5105

Nederland en Overzee collecties en handelsvoorraden - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND 1825-1997, vnl. postfrisse samenstelling waaronder divers voor 1940 postfris, ook Roltanding en iets Overzee, in stockboek
Start: € 100
Opbrengst: € 270