Kavel 5236

NEDERLAND EN OVERZEE 1852-2008, (on)gebruikte/postfrisse nette collectie oude en moderne postzegels en "Back of the Book" materiaal, ook iets brieven aanwezig, in 4 Importa banden, 1 Davo album en los, in doos
Start: € 300
Opbrengst: € 500