Kavel 5260

NEDERLAND TOT 2000, (on)gebruikte/postfrisse verzameling waaronder velletjes, boekjes, PTT-mapjes, Jaargangen etc., ook iets aan andere landen, in 8 albums en los, in doos
Opbrengst: € 90