Kavel 5274

NEDERLAND EN OVERZEE 1864-2020, (on)gebruikte/postfrisse collecties en dubbele waaronder ook iets brieven, leuke plaatfouten en nog veel meer, in 24 grote en kleine insteekboeken en 9 banden, in 2 grote dozen
Start: € 400
Opbrengst: € 750