Kavel 5289

NEDERLAND EN OVERZEE T/M 2008, gebruikte/postfrisse zeer grote voorraden met vnl. Curaçao, Antillen, Suriname, Suriname onafhankelijk en leuk Indonesië, daarnaast ook iets Nederland, netjes opgezette stocks met vaak alles tot maximaal 20 maal aanwezig, ook blokken, velletjes en boekjes, de totale cataloguswaarde is volgens opgaven ruim €150.000,=, ideaal voor directe verkoop, opgezet in 21 dikke voorraadboeken en 19 ringbanden, in 6 dozen
Start: € 3000
Opbrengst: € 4800