Kavel 5294

NEDERLAND 1832-2020, (on)gebruikte/postfrisse enorme verzameling collecties en kleine stocks, fdc's, jaarsets, PTT-mapjes etc, in 9 verhuisdozen
Start: € 300
Opbrengst: € 850