Kavel 5296

NEDERLANDSE ANTILLEN T/M 2010, postfrisse zeer grote voorraad, zegels en fdc's afkomstig van belegger wonende op Aruba, door het enigszins vochtige klimaat aldaar zien hier en daar iets tropische vlekjes ontstaan, totaal heeft dit ca.200.000 Gulden(Antilliaans) als nieuwe uitgifte gekost(nominale waarde), nu als een lot aangeboden, per uitgifte, in envelop gesorteerd, in 9 dozen
Start: € 5000
Opbrengst: € 6800